Rodina spolu

Aktuality:

ÚKLID KLÁNOVIC aneb RODINA SPOLU POMÁHÁ

Máte chuť pomoci dobré věci a ještě pobýt s dětmi v lese?

V rámci celorepublikové dobrovolnické akce pořádá Úřad městské části Klánovice dne 6. dubna 2019 úklidovou akci.

Jejím cílem je uklidit dvě černé skládky v Klánovickém lese. Sraz dobrovolníků bude v 10:00 na rohu ulic Všestarská a  V Trninách, kde všichni obdrží rukavice a pytle na sběr odpadů. Úklid potrvá cca dvě hodiny.

Zájemci registrujte se prosím na www.uklidmecesko.cz/zapojitse/dobrovolnik/, aby zástupci úřadu věděli, kolik mají připravit pracovních pomůcek.

Brigáda ve školce aneb Rodina spolu pomáhá

Prosíme všechny rodiče, prarodiče či přátele školky, aby se zúčastnili již tradiční jarní brigády.
Brigáda se bude konat 4. dubna od 16 hodin (přijít můžete i později).
Čeká nás tradiční jarní úklid zahrady, přehazování kompostu a jiné drobné i těžší práce. Vlastní hrábě výhodou.
Občerstvení zajištěno.
Děkujeme všem, kteří se zúčastní a pomohou tak připravit naši rozlehlou a překrásnou zahradu pro naše děti.

Pokud jste začali na Událku pracovat a potřebovali byste volné stránky s nadpisy Fotografie/obrázek či další, jsou ve školce k dispozici vytištěné ve třídě Žiraf nebo zde ke stažení.